Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова на три лампочки
Колір каркаса: чорний з елементами хрому.
Колір плафона: білий матовий
Колір каркаса: чорний з елементами хрому.
Колір плафона: білий матовий
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Стекло |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | LED, енергоощадні, розжарювання |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (основа) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50.0 (см) |
| Висота | 30.0 (см) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 895 ₴





