-6%


Люстра на 2 лампочки P3 26075в-2c_(CR+WT)_(спрямована)
1 599 ₴
1 503,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: P3 - 26075в-2c (CR+WT)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 2 лампочки зі "споттлайт" системою (поворотна)
Колір основи: хром
Колір плафона — прозорий матовий
Тип патрона: Е27 керамічний
Основні
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | стекло |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип лампи | розжарювання, світлодіодна, енергоощадна |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір арматури (основа) | хром |
| Тип вимикача | настінний |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина: | 29.0 (см) |
| Висота | 25.0 (см) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 503,06 ₴




