
Світлодіодна люстра з кольоровим підсвічуванням A8060/2+2G LED 3color dimmer
2 449 ₴
2 277,57 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8060/2+2G
Серед основних функцій, підтримуваних люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Наявність спеціального електронного модуля у світильниках зі стрічкою дає змогу дистанційно регулювати інтенсивність світіння світлодіодних елементів. Це дає змогу використовувати стельовий прилад освітлення як нічник, що виробляє м'яке, злегка приглушене світло. Також таким люстрам характерне регулювання колірної температури. За допомогою пульта ДК користувач може на свій розсуд настроювати колір світіння діодної підсвітки, змінюючи колірну температуру в широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплого).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідникових ЛЕД-елементів досягає 100 тис. годин, чого цілком досить для того, щоб світильник справно функціонував упродовж декількох десятиліть.
Характеристики
Характеристики
Діаметр основи: 12 см
Довжина: 66 см
Ширина : 47 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 80W
Матеріал:метал,акрил
Додаткова інформація:пульт в комплекті,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування:червоний,синій,фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи:золотий
Площа освітлення: від 8 до 15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 4400 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
- Ціна: 2 277,57 ₴






