Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
люстра підвісна на 1 лампочку з регульованою висотою
колір каркаса: золото
патрон: Е27 пластиковий
матеріал: метал/скло
колір каркаса: золото
патрон: Е27 пластиковий
матеріал: метал/скло
Основні
Висота світильника, см: 44
Висота абажура, см: 18
Діаметр абажуру, см: 13
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E27
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота люстри | 44 см |
| Діаметр абажура | 13 |
| Висота абажура | 18 мм |
- Ціна: 445 ₴




