-7%


Світлодіодна люстра MX2400/6+2S-WH
3 899 ₴
3 626,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX2400/6+2S-WH
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна (LED) люстра з триколірною підсвіткою виготовлена з металу з обрамленням під яким ховаються LED стрічки. У люстрі освітлення вмикається за допомогою пульта або вимикача.
У наявності є: кофейний, білий, сірий колір
Діаметр кріплення: 43
Діаметр за гілками: 65
Висота: 12
Тип ламп:LED
Максимальна потужність ламп: 100W
Обладнання: пульт дистанційного керування, диммер, LED-підсвітка: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 3 626,07 ₴






