
Світлодіодна люстра з кольоровою підсвіткою A8160/8HR LED 3color dimmer
5 789 ₴
5 383,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8160/8HR
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим – будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування – все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5 до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячій. Відсутність скляних частин і пристібне компонування люстри дозволяє їй пережити будь-які дитячі веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу – акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний – його важко зашкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування – вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 40 см
Довжина: 127 см
Ширина: 100
Висота: 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:8
Максимальна потужність ламп: 235W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: нікель/хром
Площа освітлення: від 22 до 30 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 235 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 12925 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 40 см |
- Ціна: 5 383,77 ₴










