
Світлодіодна люстра з кольоровою підсвіткою A8160/6HR LED 3color dimmer
3 599 ₴
3 347,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8160/6HR
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К,LED підсвітка, суміщений режим — будь-основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% при допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодним люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом через 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить всі кольори веселки. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником в дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочная компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легкий вага, невелика висота, оригінальний дизайн , пульт, димер, додаткове підсвічування — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 30 см
Довжина : 97 см
Ширина : 71
Висота : 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:6
Максимальна потужність ламп: 150W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює на:синій,червоний,фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал:метал,акрил
Колір основи:никель/хром
Площа освітлюваності : від 15 до 22 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 8250 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
- Ціна: 3 347,07 ₴










