-7%


Настільна лампа ETRON Desk Lamp step 8 W 3000-6000 K White-silver
1 499 ₴
1 394,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8W 3000-6000K White-silve
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | Світлодіодні |
| Тип використовуваної лампи | Світлодіодна (LED), Вбудовані світлодіоди |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Білий |
| Колір основи | Білий зі сріблом |
| Тип вимикача | Сенсорний світлорегулятор |
| Напруга живлення | 100 – 240 В |
| Потужність, Вт | 8 Вт |
| Висота (мм) | 630 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Спрямованість світла | Вниз, Вгору |
| Колір світіння | Теплий, білий, холодний |
| Особливості | З нічником, керування колірною температурою, керування яскравістю |
| Природне передавання кольору, CRI | >80 |
| Стиль | Хай-тек, Мондерн, Світлодіодний (LED) |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір арматури (підстави) | білий з сріблом |
- Ціна: 1 394,07 ₴



