Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра чіпка на 1 лампочку
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір | Зелений |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Зелений |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 см |
| Висота | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 419 ₴


