-7%


Світлодіодна люстра A8073/4+4BHR
4 099 ₴
3 812,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8073/4+4BHR
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра світлодіодна з димованим пультом і трьома кольоровими підсвітками
Діаметр кріплення: 30
Діаметр за гілками: 70
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 155W
Обладнання: пульт дистанційного керування, диммер, LED-підсвітка: синій, червоний, фіолетовий колір
Колір світіння:холодний, теплий, нейтральний світло
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 155 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | тепле світло/холодний/нейтральний |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 3 812,07 ₴







