Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 8 лампочок
Колір основи:нікель/хром
Діаметр: 600 мм
Світлодіодна підсвітка: змінює на синій,бузковий, фарбований колір
патрон E27 керамічний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 3 150 ₴






