
Люстра на 3 лампочки N3845/3 з поворонтим механізмом
1 599 ₴
1 471,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: N3845/3
Люстра N3845/3 - це зразок елегантності та сучасного дизайну, який додасть особливого шарму вашому приміщенню.
Люстра має довжину 560 мм, ширину 560 мм і висоту 230 мм. Її розміри роблять її ідеальним варіантом для кухні ,кабінету або інших невеликих приміщень.
Каркас виготовлений з металу в білому та з елементами срібного кольору, що надає люстрі сучасний і стильний вигляд. Три матово-білі плафони зі скла квадратної форми , створюють ефектні деталі та додають вишуканості до дизайну.
Люстра оснащена цоколем E27, який підходить для будь яких лампочок . Ви можете вибрати як енергоощадні, так і лампи розжарювання, в залежності від вашого вподобання і потреби в освітленні.
Люстра N3845/3 створена, щоб прикрасити та освітити ваше приміщення, додаючи йому стиль та атмосферу. Вона ідеально для невеликих кімнат, надаючи їм неповторний вигляд та яскраве освітлення.
Характеристики
Висота, см: 23
Діаметр, см: 56
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: білий з елементами срібного кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 1 471,08 ₴






