-10%


Люстра потолочная 1685-1
1 399 ₴
1 259,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1685-1
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра підвісна в стилі лофт N1685/1 - це символ сучасного дизайну та стилю.
Завдяки своїм компактним розмірам :довжина 300 мм, ширина 300 мм, висота 300 мм, ця підвісна люстра ідеально підходить для маленьких приміщень, де ви бажаєте створити освітлення з вишуканим дотиком.
Каркас виготовлений з високоякісного металу та пластику в білому кольорі, що додає люстрі легкості та сучасного вигляду. Один плафон зі скла білого кольору круглої форми дозволяє розсіювати світло рівномірно та приємно.
Над плафоном знаходиться металевий каркас у вигляді кілець, який додає вишуканості та стилю цій люстрі.
Ця підвісна люстра оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати лампочки до 60 Ватт, будь то енергоощадні або лампи розжарювання. Ви отримуєте можливість створити приємне освітлення та неповторну атмосферу в вашому приміщенні.
Люстра підвісна в стилі лофт N1685/1 - це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн і практичність. Підкресліть свій стиль та створіть неперевершену атмосферу
Характеристики
Высота : 30 см
Диаметр : 30 см
Завдяки своїм компактним розмірам :довжина 300 мм, ширина 300 мм, висота 300 мм, ця підвісна люстра ідеально підходить для маленьких приміщень, де ви бажаєте створити освітлення з вишуканим дотиком.
Каркас виготовлений з високоякісного металу та пластику в білому кольорі, що додає люстрі легкості та сучасного вигляду. Один плафон зі скла білого кольору круглої форми дозволяє розсіювати світло рівномірно та приємно.
Над плафоном знаходиться металевий каркас у вигляді кілець, який додає вишуканості та стилю цій люстрі.
Ця підвісна люстра оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати лампочки до 60 Ватт, будь то енергоощадні або лампи розжарювання. Ви отримуєте можливість створити приємне освітлення та неповторну атмосферу в вашому приміщенні.
Люстра підвісна в стилі лофт N1685/1 - це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн і практичність. Підкресліть свій стиль та створіть неперевершену атмосферу
Характеристики
Высота : 30 см
Диаметр : 30 см
Кількість ламп: 1
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: белый
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет плафона | Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 30 см |
| Высота | 30 см |
- Цена: 1 259,10 ₴




