Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 2 лампочки
Колір каркаса: білий
Колір абажуру: коричневий сірий
Материал абажура: ткань
Патрон Е27
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона: тканина | |
| Тип лампи | LED, енергоощадні, розжарювання |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 699 ₴




