Серед основних функцій, що підтримуються люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Наявність спеціального електронного модуля у світильниках зі стрічкою дозволяє дистанційно регулювати інтенсивність свічення світлодіодних елементів. Це дає можливість використовувати стельовий прилад освітлення як нічник, що виробляє м'яке, трохи приглушене світло. Також таким люстрам характерне регулювання колірної температури. За допомогою пульта дистанційного керування користувач може на свій розсуд налаштовувати колір світіння діодного підсвічування, змінюючи колірну температуру в широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплих).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідникових ЛЕД-елементів досягає 100 тис. годин, чого цілком достатньо для того, щоб світильник справно функціонував протягом кількох десятиліть.
Характеристики
Діаметр кріплення: 18
Діаметр по гілках: 65
Висота: 12
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 4
Максимальна потужність ламп: 135W
Матеріал: метал, акрил
Додаткова інформація: пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури
LED підсвічування: червоний, синій, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи:коричневий
Площа освітлюваності: 10-15 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 135 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 2 079 ₴






