
Світлодіодний стельовий світильник WX2022/450 72W
1 659 ₴
1 526,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: WX2022/450
Світлодіодні світильники — чудова альтернатива традиційним люстрам із лампами розжарювання. Купуючи цей світильник, ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолету і не містять парів ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше, порівнюючи з лампами розжарювання й до 35% порівнюючи з енергоощадними лампами), якісне освітлення, легкість монтажу та комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне й без мерехтіння світло. У люстрах застосовуються світлодіоди термін експлуатації яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має.додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимикання, керування яскравістю й температурою кольору (від 3000 до 6500 К).. У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються за ввімкненого світла). Для будь-якого типу стелі. У комплекті люстри йде пульт із встановленими режимами, також є кнопки для гнучкого налаштування температури та потужності світла. Є таймер вимкнення (30 хвилин). Перемикати режими можна і з настінного вимикача. Плафон світильника виготовлений із міцного та гнучкого пластику (стійкого до деформації та блякнення)
Характеристики:
|
||||||||||||||||||||||||||
| Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі. Гарантія: 1 рік |
||||||||||||||||||||||||||
| Габаритні розміри | ||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||
| Додаткові характеристики | ||||||||||||||||||||||||||
| Призначення | Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Терраса Універсальне | |||||||||||||||||||||||||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Так |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 526,28 ₴




