Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400K, нейтральний 4500К, теплий 2700K, LED підсвічення, сформулений режим - будь-яке основне світло і світлодіодне світло - все залежить від вашого настрою!
Потоличний світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом з люстроєю.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним переливом Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячій. Відсутні скляні частини і примітивна компони люстри дозволяють пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємний багатоколірний світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрила, до того ж цей матеріал дуже прокладений - його важко пошкодити.
Легка вага, маленька висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характерики
Діаметр основи основи: 23 см
Довжина: 70 см
Ширина: 49
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:4
Максимальна потужність ламп: 72W
Охолодження: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює колір на: синій, кольоровий, білосніжний
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Матеріал: Метатал,акріл
Колір основи:білий
Площа освітленості: від 12 до 17 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 3960 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 23 см |
- Ціна: 2 299 ₴





