Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 2 лампочки.
Колір каркаса: чорний
Колір плафона: матовий прозорий
Патрон Е27 керамічний
Довжина люстри: 42 см
Висота люстри:21 см
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Висота | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 1 059 ₴



