Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:24
Діаметр, см:47
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E27
Колір: чорний, білий
Матеріал: метал, скло.
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 см |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 623 ₴




