-10%


Люстра-свічка LK931M/6 (CR+LWT)
5 899 ₴
5 309,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK931M/6
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 80-110
Діаметр, см: 80
Кількість ламп:6
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: хром, білий
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 5 309,10 ₴




