Люстра з вентилятором та пультом!
Як би це дивно не звучало, але люстра вентилятор знаходить застосування не лише влітку, а й узимку. Як відомо, тепле повітря збирається під стелею. Люстра вентилятор рівномірно перемішуючи повітря в приміщенні, значно підвищує комфортність знаходження людини в ньому.
За допомогою пульта ви зможете вмикати/вимикати світильник і вентилятор, змінювати колірну температуру, а також ставити таймер на тривалий час.
З вимикача люстра перемикається за режимами освітлення – холодний білий, теплий білий, нейтральний.
Ширина основи: 15 см
Максимальна ширина: 90 см
Висота: 55 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 20W
Оснащення: пульт дистанційного керування
Колір світіння: теплий, холодний, нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Люстра-вентилятор | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 см |
| Висота | 55 см |
- Ціна: 5 999 ₴



