Світлодіодні світильники – чудова альтернатива традиційним люстрам з лампами розжарювання. Купуючи цей світильник ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолет і не містить пари ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше в порівнянні з лампами розжарювання і до 35% порівняно з енергозберігаючими лампами), якісне освітлення, легкість монтажу комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне і без мерехтливе світло. У люстрах застосовуються світлодіоди, термін служби яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має .додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимкнення, керування яскравістю і температурою кольору (від 3000 до 650 ). . У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються при включеному світлі). Для будь-якого типу стелі. У комплекті люстри йде пульт із встановленими режимами, також є кнопки для гнучкого налаштування температури та потужності світла. Є таймер вимкнення (30 хвилин). Перемикати режими можна з настінного вимикача. Плафон світильника виготовлений з міцного та гнучкого пластику (стійкого до деформації та вигоряння)
Характеристики:
Стиль виконання зоряне небо
Кількість джерел світла 1
Матеріал плафона, підвісок Пластик
Матеріал каркасу алюміній
Тип лампи LED стрічки
Інший тип лампи Світлодіодна
Колір світіння білий теплий/білий нейтральний/білий холодний
Потужність лампи 70 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Колір арматури (підстави) Білий
Тип вимикача Настінний
Пульт дистанційного керування Так
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Габаритні розміри
Діаметр 45 (см)
Висота 8 (см)
додаткові характеристики
Призначення Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для офісу Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Тераса Універсальне
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 45 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 959 ₴








