Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентного (елементного) підсвічування в інтер'єрі - підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру.
У даній серії всі світильники оснащені унікальними світлодіодними енергозберігаючими лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого.
І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайне лінійне підсвічування.
Перемикання спектрів світіння світлодіодним панелі здійснюється простим вимиканням-включенням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і виконуваних під його світлом завдань.
Характеристики
Довжина основи: 76 см
Довжина світильника: 80 см
Висота: 4 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 42W
Напруга ламп: 220V
Оснащення: блок вибору колірної температури
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 4 см |
| Довжина | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 76 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 1 999 ₴




