Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 23
Діаметр, см:
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (калювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами срібла
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 739 ₴




