Світлодіодні світильники – чудова альтернатива традиційним люстрам з лампами розжарювання. Купуючи цей світильник ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолет і не містить пари ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше в порівнянні з лампами розжарювання і до 35% порівняно з енергозберігаючими лампами), якісне освітлення, легкість монтажу комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне і без мерехтливе світло. У люстрах застосовуються світлодіоди, термін служби яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має .додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимкнення, керування яскравістю і температурою кольору (від 3000 до 650 ). . У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються при включеному світлі). Для будь-якого типу стелі. У комплекті люстри йде пульт із встановленими режимами, також є кнопки для гнучкого налаштування температури та потужності світла. Перемикати режими можна з настінного вимикача. Плафон світильника виготовлений з міцного та гнучкого пластику (стійкого до деформації та вигоряння)
Характеристики:
Стиль виконання зоряне небо
Матеріал плафона, підвісок Пластик
Матеріал каркасу алюміній
Тип лампи LED модулі
Інший тип лампи Світлодіодна
Потужність лампи 54 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Колір арматури (підстави) Білий
Тип вимикача Настінний
Пульт дистанційного керування Так
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Габаритні розміри
Діаметр 40.0 (см)
Висота 8.0 (см)
Додаткові характеристики
Призначення Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для офісу Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Тераса Універсальне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 8 см |
- Ціна: 1 699 ₴


