Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400K, нейтральний 4500К, теплий 2700K, LED підсвічення, сформулений режим - будь-яке основне світло і світлодіодне світло - все залежить від вашого настрою!
Потоличний світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом з люстроєю.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним переливом Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячій. Відсутні скляні частини і примітивна компони люстри дозволяють пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємний багатоколірний світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрила, до того ж цей матеріал дуже прокладений - його важко пошкодити.
Легка вага, маленька висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткова підсвітка - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характерики
Довжина основи:58
Ширина основи: 21 см
Висота: 21 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:4
Максимальна потужність ламп: 165W
Охолодження: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування змінює на: синій,червоний,фіолетовий колір
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Матеріал: Метатал,акріл
Колір основи:білий,чорні кільця
Площа освітленості: 15-20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Потужність лампи | 165 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Світловий потік | 7425 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 4 899 ₴





