
Настiльна LED лампа ETRON 10W White
1 069 ₴
994,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-EDL-423
Настільна лампа ETRON 10W White є прекрасним доповненням до будь-якого робочого столу або столика для читання. Мають різні потужності, що забезпечують яскраве, але при цьому приємне для очей світло, яке не викликає напругу для очей.
Завдяки своїй LED-технології, лампи ETRON мають дуже довгу тривалість служби та надійність, що дозволяє вам насолоджуватися її якісним світлом протягом багатьох років. Крім того, вони оснащені функцією диммера, що дозволяють вам регулювати яскравість світла від 20% до 100%, забезпечуючи зручність та комфорт використання в будь-яких умовах.
Завдяки своєму портативному та легкому дизайну, настільні LED-лампи ETRON можуть бути легко перенесені з одного місця на інше, дозволяючи вам отримувати якісне світло де завгодно.
Характеристики
Тип використовуваної лампи
Вбудовані світлодіоди, Світлодіодна (LED)
Тип вимикача
Сенсорний світлорегулятор
Колір світіння
Білий, Теплий, Холодний
Особливості товару : Керування колірною температурою, Управління яскравістю
Природна передача кольорів
>90
Стиль
Модерн, Світлодіодний (LED), Хай-тек
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Світловий потік | 500 лм |
| Виробник | Etron |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 114 мм |
- Ціна: 994,17 ₴

