
Світлодіодний смарт-світильник Di007/430/70W
1 509 ₴
1 388,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: Di007/430/70W
Світлодіодні світильники – чудова альтернатива традиційним люстрам з лампами розжарювання. Купуючи цей світильник ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолет і не містить пари ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше в порівнянні з лампами розжарювання і до 35% порівняно з енергозберігаючими лампами), якісне освітлення, легкість монтажу комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне і без мерехтливе світло. У люстрах застосовуються світлодіоди, термін служби яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має .додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимкнення, керування яскравістю і температурою кольору (від 3000 до 650 ). . У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються при включеному світлі). Для будь-якого типу стелі.
Характеристики:
Стиль виконання : мінімалізм
Матеріал плафона підвісок : Пластик
Матеріал каркасу : алюміній
Тип лампи : LED модулі
Інший тип лампи : Світлодіодна
Колір світіння : білий теплий/білий нейтральний/білий холодний
Потужність лампи : 70 (Вт)
Напруга мережі : 220~240 В
Колір арматури (підстави) : Білий
Тип вимикача : Настінний
Пульт дистанційного керування : Так
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Габаритні розміри
Діаметр 43 (см)
Висота 5 (см)
додаткові характеристики
Призначення : Для бару Для ванної Для вітальні Для дитячої Для кафе Для коридору Для кухні Для офісу Для передпокою Для спальні Для холу Лоджія Тераса Універсальне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 388,28 ₴







