Світильник в стилі лофт відмінно підходить для освітлення столиків кафе, барних стійки, робочої поверхні в кухні-студії і тд.
Застосування світильника-підвісу в стилі «лофт» дуже різноманітно. Цей світильник відмінно підходить для підсвічування робочої поверхні. Мінімалізм цієї люстри підкреслить вашу індивідуальність і відчуття стилю.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і вельми практичні люди, які віддають перевагу комфорт і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квеструми. За рахунок регулювання шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Характеристики
Висота : 105 см (ругулюється)
Діаметр основи : 23 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:40 (розжарювання)
Напряження, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний,античне золото
Колір плафона: жовтоватий
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золота бронза, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Прозорий, Жовтий, Золотистий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 105 см |
| Діаметр стельової чаші | 23 см |
- Ціна: 1 989 ₴




