Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого. І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
Діаметр основи: 10 см
Ширина (Діаметр): 25 см
Довжина : 20 см
Висота: 7 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:
Максимальна потужність ламп: 44W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий і чорний квадрат
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 44 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Світловий потік | 2420 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | False |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір плафона | Білий |
| Діаметр стельової чаші | 100 мм |
- Ціна: 989 ₴




