Люстра 8068/2 - це елегантна і стильна люстра з привабливим дизайном, яка додасть особливий шарм вашому приміщенню.
Люстра має два круглих плафона з прозорим покриттям, яке дозволяє проникненню світла, створюючи чудову гру світла і тіней. Колір основи люстри - чорний, що надає їй сучасний і стильний вигляд. Цей конструктивний елемент відмінно гармонує з прозорими плафонами, надаючи люстрі неповторний вигляд.
Каркас люстри виготовлений з високоякісного металу, що забезпечує міцність і довговічність конструкції. Прозорі плафони виконані з високоякісного скла, що забезпечує якісне розсіювання світла.
Ця люстра є прекрасним вибором для тих, хто цінує якість, естетику та стиль. Вона створить освітлення, яке приверне увагу і зробить ваше приміщення більш привабливим та комфортним.Також ми маємо у наявності таку саму люстру з трьомата шістьма плафонами !
Характеристики
Висота, см: 22
Довжина, см: 52
Ширина, см : 15
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Прозорий, Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 649 ₴




