
Потолочна LED-люстра 8157/4+4HR LED 3color dimmer
3 899 ₴
3 509,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8157/4+4HR
Серед основних функцій, які підтримуються люстрами з LED-лампочкою, однією з головних є плавна зміна яскравості. Назви спеціального електронного модуля у свічниках з стрічками дозволяють дистанційно регулювати інтенсивність світла світлодіодних елементів. Це дає можливість використовувати потовковий прилад освітлення як нічник, який виробляє м’яке, злегка приглушене світло. Крім того, люстрам властива регулювати температуру кольорів. За допомогою дистанційного дистанційного дистанційного керування користувач може керувати кольором підсвічування, змінюючи температуру кольорів у широкому діапазоні (від холодних відтінків до теплого).
Ці освітлювальні прилади не вимагають частої заміни ламп. Ресурс напівпровідників ЛЕД-Елементів досягає 100 тис. годин, яких досить для того, щоб світильник правильно функціонував протягом декількох десятиліть.
Характеристики
Діаметр основи : 23.5 см
Діаметр : 60 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 8
Максимальна потужність ламп: 190W
Матеріал: метатал,акріл,скло
Додаткова інформація:пульт у комплекті, температура світла ,теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості і температури світла
LED підсвічування: червоний,синій,фіолетовий колір
Напруження ламп: 220V
Тип міцності: на планку
Колір основи:нікель/хром
Плаща світла: від 15 до 22 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 190 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 10450 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 235 см |
- Ціна: 3 509,10 ₴




