
Світлодіодна люстра LK238/6+2 LED (CHROME)
6 109 ₴
5 681,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: LK238/6+2 (CHROME)
Світлодіодна люстра має декілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, синя LED підсвітка, суміщений режим — будь-основне світло плюс світлодіодне підсвічування — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% при допомогою пульта, який поставляється разом з люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодним люстри, доданий режим кольорового підсвічування. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником в дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочная компонування люстри дозволяє їй пережити будь-яке дитяче веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу — акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний — його важко пошкодити.
Легкий вага, невелика висота, оригінальний дизайн , пульт, димер, додаткове підсвічування — вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Висота, см:12
Довжина, см: 90
Ширина, см : 58
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:360
Напруга, В:220
Патрон:LED
Матеріал: метал, акрил
пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, можливість регулювання температури та інтенсивності світла (димер), наявність пам'яті останнього робочого режиму при наступному включенні світильника, синє та фіолетове підсвічування основи, сторона квадрата: 25/25 см, розмір основи: 35 /63 см
Колір основи: нікель/хром
Тип кріплення: планка
Площа освітлюваності від 20 до 25 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 360 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 5 681,37 ₴









