Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:42
Діаметр, см:60
Кількість ламп: 8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E27
Колір: нікель/хром
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 42 см |
- Ціна: 5 099 ₴



