Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:90
Діаметр, см:60
Мінімальна висота:45 см
Довжина ланцюжка:45 см
Кількість ламп: 10
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: світле золото, коричневий, білий
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 90 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
- Ціна: 4 850 ₴





