Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 85
Діаметр, см: 75
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір:Золото, білий, коричневий
Матеріал: скло, метал.
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 см |
| Висота | 85 см |
- Ціна: 2 099 ₴



