Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення відключення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло та підсвічування
Розсіювач виконаний з литого акрилу, що рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи:
Довжина люстри: 55 см
Ширина люстри: 42 см
Висота: 15 см
Кількість ламп: 2
Максимальна потужність ламп: 76W
Тип ламп:LED
Оснащення: без пульта, включення від мережі, температура світла тепла, холодна, нейтральна.
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Колір основи: нікель/хром
Площа освітлення: від 8 до 12 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 76 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 2 299 ₴


