Створіть неперевершену атмосферу в вашому приміщенні з декоративною люстрою 8293/2 BK+CR
Завдяки своїм зовнішнім розмірам - довжина 480 мм, ширина 180 мм та висота 240 мм - ця люстра ідеально підходить для невеликих приміщень, таких як кухня, спальня або вітальня. Каркас виготовлений з металу в чорному кольорі з хромовими елементами , що надає йому сучасний і стильний вигляд.
Два плафони зі скла мають білий відтінок, а прозоро тонований плафон привертає увагу, надаючи люстрі вишуканості. Розсіюючи освітлення рівномірно по всьому приміщенню, вона створює теплу та затишну атмосферу.
З цоколем Е27, ця люстра приймає будь-які лампочки , що дозволяє вам налаштовувати освітлення під ваші потреби та настрій.
Забезпечте ваше приміщення надійним та стильним освітленням Замовляйте сьогодні, і надайте вашому інтер'єру неперевершений шарм.
Характеристики
Висота, см: 24
Довжина, см: 48
Ширина см : 18
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами срібла
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Сірий, Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 899 ₴


