Додайте шарму та затишку вашому інтер’єру з люстрою 07275/4 BLACK+CHROME
Люстра поєднує чорний колір каркасу з елегантним хромом, створюючи стильний і сучасний вигляд, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і витонченість у деталях.
З довжиною 440 мм, шириною 440 мм і висотою 255 мм, ця люстра стане чудовим акцентом у кімнаті, не займаючи багато місця.
Люстра оснащена 4 скляними плафонами, які рівномірно розсіюють світло, створюючи м'яку і затишну атмосферу.
Каркас люстри виготовлений з високоякісного металу, що гарантує довговічність і стійкість.
Універсальний цоколь Е27 сумісний з будь-якіми лампочками , що дозволяє вам обрати освітлення, яке найкраще підходить для вашого простору. Створіть атмосферу, яка відповідає вашим потребам – від теплого і затишного до яскравого та активного.
Замовляйте її вже сьогодні та надайте вашому інтер'єру новий рівень комфорту!
Характеристики
Довжина см : 44
Ширина см : 44
Висота см : 25
Кількість ламп:4
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон: E27
Матеріал: метал, скло
Колір плафона:прозорий,хром,сірий
Колір арматури: чорний з елементами срібного кольору
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Сірий, Срібний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 1 679 ₴


