Люстра світлодіодна акрилова XI3255/5 Grey – це дивовижний елемент освітлення з сірим корпусом , який надає сучасного та стильного акценту до будь-якого інтер'єру. З цією люстрою ви отримуєте потужність 54 Вт, яка забезпечить достатньо світла у приміщенні.
Її великий діаметр 600 мм та висота 130 мм дозволяють рівномірно розподілити світло по всьому приміщенню, забезпечуючи яскравість та комфорт.
Люстра оснащена пятьма акриловими плафонами, які роблять світло м'яким і розсіюваним. Ви можете вибирати між теплим та холодним білим світлом (3000K + 6500K), щоб створити бажану атмосферу у вашому приміщенні.
Загальний вигляд та функціональність цієї люстри роблять її чудовим вибором для освітлення будь-яких приміщень або для створення ефектного акценту у вашому інтер'єрі. Вона поєднує в собі міць, стиль та зручність у налаштуванні освітлення.
Характеристики
Ширина основи: см
Діаметр : 60
Висота: 13 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 5
Максимальна потужність ламп: 90W
Температура світла теплий,холодний,нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил, стекло
Колір основи: сірий
Площа освітлюваності від 12 до 18 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 2 199 ₴


