Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:45
Діаметр, см:60
Кількість ламп: 6
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E27
Колір: білий,золото
Колір основи: білий із золотом
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 45 см |
- Ціна: 5 099 ₴


