Додайте стильного акценту в інтер'єр із люстрою 8003/2 FG! Ця модель поєднує витонченість форм та універсальність дизайну, стаючи ідеальним вибором для невеликих кімнат. Чому варто обрати цю люстру? Стильний позолочений металевий каркас додає благородства, а два скляні плафони створюють м'яке світло для затишної атмосфери. З розмірами 490х220х230 мм, люстра легко впишеться навіть у найменші простори. Дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер'єр – від сучасного до класичного.Сумісна з будь-якими лампочками Е-27 – це зручно та енергоефективно.Ця люстра стане чудовим вибором для спальні, кухні чи передпокою, наповнюючи простір теплом і елегантністю. Обирайте 8003/2 FG – створіть комфортну атмосферу у своєму домі!
Характеристики
Высота, см: 23
Длинна, см: 49
Ширина см : 22
Количество ламп:2
MAX мощность лампы, Вт:40 (накаливания)
Напряжение, В:220
Патрон:E27 стандартный
Цвет основания:золото
Материал:металл,стекло
Тип крепления:планка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 2 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип выключателя | Настенный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Золотистый, Прозрачный, Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 23 см |
- Цена: 809 ₴


