
Світлодіодна люстра 2124 WH+BK
1 799 ₴
1 673,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2124
Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з попередньо встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральний; включити режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості і колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Россіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий в приміщеннях де часто перебувають діти! Ще одним неоспарімим перевагою цієї світлодіодним люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи: 30 см
Діаметр : 60 см
Висота: 9 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп : 3
Максимальна потужність ламп: 95W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий,чорні квадрати
Площа освітлюваності: від 9 до 15 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 95 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 3410 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 9 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
- Ціна: 1 673,07 ₴


