Люстра N4483/3 WT+CH – це взірець елегантності та сучасного дизайну, який додасть особливого шарму вашому приміщенню.
Люстра має довжину 640 мм, ширину 150 мм та висоту 280 мм. Її розміри роблять її ідеальним варіантом для кухні, кабінету чи інших невеликих приміщень.
Каркас виготовлений з металу в білому та з елементами срібного кольору, що надає люстру сучасного та стильного вигляду. Три матово-білих плафони зі скла квадратної форми, створюють ефектні деталі та надають вишуканості до дизайну.
Люстра оснащена цоколем E27, що підходить для будь-яких лампочок. Ви можете вибрати як енергозберігаючі, так і лампи розжарювання, залежно від вашої переваги та потреби у освітленні.
Люстра N4483/3 WT+CH створена для того, щоб прикрасити і висвітлити ваше приміщення, надаючи йому стиль та атмосферу. Вона ідеальна для невеликих кімнат, надаючи їм неповторного вигляду та яскравого освітлення.
Характеристики
Висота, см: 28
Довжина, см :64
Ширина, см : 15
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: білий з елементами срібного кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 1 379 ₴







