
Потолочная люстра на 6 плафонов A4057/6 CH+BK
2 899 ₴
2 725,06 ₴
- Готово к отправке
- Код: A4057/6
Дивовижне поєднання сучасного дизайну та функціональності – декоративна люстра A4057/6 CH+BK, яка неодмінно приверне вашу увагу.
Її стильний каркас, виготовлений з металу хрома з елементами чорного кольору, надає їй сучасний та елегантний вигляд, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. З 6 плафонами зі скла в хромовому відтінку, ця люстра розсіює світло рівномірно, створюючи неповторну атмосферу затишку та комфорту.
Цоколь Е27 дозволяє використовувати будь-які лампочки , що забезпечує достатнє освітлення для вашого приміщення. Ідеально підходить для різних середніх приміщень таких як кухня,спальня або вітальня, ця люстра стане незамінним доповненням до вашого інтер'єру.
Надійна конструкція гарантує тривалий термін служби, а її стильний дизайн привертає увагу та додає естетики вашому приміщенню. Придбайте декоративну люстру A4057/6 CH+BK, і насолоджуйтеся якісним та елегантним освітленням у вашому будинку.
Характеристики
Высота : 35 см
Диаметр : 65 см
Количество ламп:6
MAX мощность лампы, Вт:40 (накаливания)
Напряжение, В:220
Патрон:E27 стандартный
Цвет основания:хром с елементами черного цвета
Материал:металл,стекло
Тип крипления:планка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 6 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | E27 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет арматуры (основания) | Черный, Никель/хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Серый, Прозрачный |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Квадратная |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 65 см |
| Высота | 35 см |
- Цена: 2 725,06 ₴

