Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 30-135
Діаметр, см:60
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт:130
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: золотий, білий.
Матеріал: метал, акрил.
Додаткова інформація: регулювання висоти, пульт у комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, можливість регулювання температури та інтенсивності світла (димер), наявність пам'яті останнього робочого режиму при наступному включенні світильника
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 130 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 135 см |
- Ціна: 3 499 ₴






