-9%


Підвісна світлодіодна люстра LF9808/1 LED (GD)
2 819 ₴
2 565,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: LF9808/1
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 20-115
Діаметр, см:50
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:120
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: золотий, білий.
Матеріал: метал, акрил.
Додаткова інформація: регулювання висоти, пульт у комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, можливість регулювання температури та інтенсивності світла (димер), наявність пам'яті останнього робочого режиму при наступному включенні світильника
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 115 см |
- Ціна: 2 565,29 ₴







