
Люстра на 3 плафона 6229-3 FG
1 339 ₴
1 258,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6229-3
Створіть атмосферу вашого приміщення з декоративною люстрою 6229-3 FG6229-3 FG
З її розмірами - довжина 510 мм, ширина 510 мм, висота 235 мм, - ця люстра ідеально стане вишуканим елементом вашого інтер'єру.
Завдяки своїй елегантності та простоті дизайну, ця люстра стане не лише джерелом світла. Каркас виготовлений з металу золотого кольору, що додає йому розкіш та вишуканість.
Три плафони зі скла розсіюють світло рівномірно по всій кімнаті, створюючи теплу та затишну атмосферу. З цоколем E27, ця люстра приймає будь-які лампочки , що дозволяє вам налаштовувати освітлення під ваші потреби та настрій.
Ідеально підходить для невеликих приміщень, таких як кухня, спальня або вітальня, ця люстра забезпечить вашу кімнату надійним та стильним освітленням . Замовляйте простоту та елегантність для вашого інтер'єру вже сьогодні.
Характеристики
Висота, см:23.5
Діаметр, см:51
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: золотий
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 см |
| Висота | 23.5 см |
- Ціна: 1 258,66 ₴

