Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота,см:30-110
Діаметр,см:45
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:80
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: золото,білий
Матеріал: метал, акріл
Додаткова інформація: регулювання висоти, включення від мережі, температура світла теплий, холодний, нейтральний
Тип кріплення:планка
Площа освітлення: від 12 до 18 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 2 529 ₴





