-9%


Підвісна світлодіодна люстра L133/800+600+400/3 LED (CH)
7 579 ₴
6 896,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: L133/800+600+400/3
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота,см:40-105
Діаметр великого кільця, см: 80
Діаметр середнього кільця, см: 60
Діаметр маленького кільця:40
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:100
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір: хром,чорний
Матеріал: метал, акріл
Додаткова інформація: регулювання висоти, включення від мережі, температура світла теплий, холодний, нейтральний
Тип кріплення:планка
Площа освітлення: від 18 до 25 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 105 см |
- Ціна: 6 896,89 ₴




